Úvod    Fitnes    Služby    eShop    Kurzy a semináre    Pre držiteľov certifikátov    Antistarnúce centrum    Workshopy    Životopis    Galéria    Certifikáty    Kontakt       English version
Galéria fotografií
BRIMICH CONCEPT
 
Primaciálny palác v Bratislave a Kremľovská Vodka Promotion. Ako moderátor večera spolu s Renatou Špačkovou. Hosť programu Brigitte Nielsen.   S vynikajúcim akčným "záporákom" Matthiasom Huesom a priateľom Jozefom Drsmanom v jeho Pro Gyme v Los Angeles.
S majsterkou sveta a jednou z najlepších profesionálnych fítnesiek v histórii tohoto športu Timeou Majorovou-Drsman.   S "Dempsey a Makepeacovou" po tréningu v Los Angeles.
Michael Brandon pri svojom pravidelnom tréningu.   S Arnoldom Schwarzeneggerom na prestížnej profesionálnej súťaži Arnold Classic.
S majsterkou sveta a absolútnou Ms. Olympia 2001 Juliette Bergmanovou ako moderátorská dvojica na Ms. Olympia 1998 v Prahe.   Konečne po tréningu s Glynnis Barberovou , Mchaelom Brandonom a Ryanom O' Nealom v L.A.
S najlepšou kulturistkou všetkých čias a najžiadanejším modelom vo fitnes a bodybuilding reklame Cory Eversonovou ako moderátorská dvojica profesionálnej Grand Prix kulturistiek v Bratislave.   V úlohe štátneho trénera na tlačovke po MSJ v kulturistike so ziskom 5 zlatých medailí spolu s Pavlom Ferencom - majstrom sveta juniorov a neskôr vicemajstrom sveta medzi seniormi.
S Jimom Manionom - šéfom divízie profesionálnych rozhodcov v New Yorku na Mr. Olympia 1998.   V úlohe štátneho trénera s reprezentáciou Slovenska na ME v Istanbule.
S Rafaelom Santonjom - prvým mužom bodybuildingu v Európe a Michalom Čaplom - prezidentom SAKST na MS žien,zmiešaných párov a fitnes v Bratislave 1997 v úlohe štátneho trénera a rozhodcu.   Pri preberaní najvyššieho ocenenia za rozvoj kulturistiky z rúk Rafaela Santonju.Partneri:
Tréningová Akadémia Miletička


portál, kde môžete hovoriť o problémoch
portál, kde môžete hovoriť o problémoch


všetko pre vaše zdravie, konodíciu a krásu
všetko pre vaše zdravie, konodíciu a krásuportál, kde môžete hovoriť o problémoch
školenia a workshopy v oblasti nutričného poradenstva a výživy v športe